Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www

FAQ

Co to jest domena? Jaką domenę powinienem wybrać? Co znaczą oznaczenia jak: com.pl, pl, com, biz, org, gov? Co zrobić po zarejestrowaniu domeny? Ile trwa rejestracja domeny? Co to jest hosting? Co powinienem zrobić, aby mieć własną stronę internetową i firmowe skrzynki e-mail? Mam problem! Jaki serwer wybrać? Jakie wybrać usługi dodatkowe i czy będą mi potrzebne? Moja skrzynka nie działa, co powinienem zrobić, do kogo zgłosić? Gdzie znajduje się mój panel zarządzania serwerem i usługami? Czy konta pocztowe chronione są przed SPAMEM? Co to jest alias pocztowy? Jak korzystać z poczty przez przeglądarkę internetową? Co to jest subdomena? Co to jest FTP? Co to jest Autoresponder i co on daje? Co to jest kolokacja i co z niej zyskuje? Jaki jest umowny czas reakcji na awarię? Rozwiązania dedykowane, co to jest? Do kogo skierowana jest usługa rozwiązań dedykowanych? Co wybrać, jaką stronę pod moją działalność gospodarczą?

Jeśli prowadzisz małą firmę i rzadko wprowadzasz nowe aktualizacje, najlepszym wyborem będzie stworzenie małej strony z podstawowymi informacjami tj. o firmie, produkty, usługi, kontakt, galeria zdjęć itp.

Jeśli natomiast prowadzisz działalność handlową, najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie sklepu internetowego, który przeniesie cie w wirtualny świat handlu na globalnym rynku. Nawet jeśli nie będzie to główny rynek zbytu, pamiętaj o tym że sprzedaż on-line z roku na rok wzrasta w imponującym tempie i przyszłość sprzedaży należy do Internetu i e-klientów. Dlatego też warto wejść w ten świat i zacząć budować swoją markę, zmieniając tym samym nastawienie z podejścia lokalnego na globalne.

Drogi kliencie jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego rozwiązania pod swoją działalność, prześlij nam swoją wizję i wszelkie pomysły, a nasz zespół doradzi i za twoją zgodą wykona każdy profesjonalny projekt webowy, w pełni dostosowany do Ciebie i Twojej działalności.

Jaki sklep internetowy wybrać? Czym się sugerować? Pozycjonowanie, co to jest i co daje, dlaczego zlecić to profesjonalistom? Co zyska moja firma, mając stronę internetową i profesjonalne skrzynki pocztowe? Co to jest system CMS? Co to jest platforma biznesowa? Co zyskuje stosując którekolwiek z rozwiązań platformy biznesowej homax.pl? Co to jest okres testowy i jak długo on trwa? Czy moje dane są bezpieczne? Co zrobić gdy mojej strony nie widać w wynikach wyszukiwania? Co to jest kompleksowa usługa Homax.pl? E-reklama, newsletter i mass mailing, co to jest i co zyskuję dzięki temu? Chcę mieć stronę internetową, skrzynki pocztowe, aktualizacje, a co za tym idzie spokój
i koncentrację na podstawowej działalności mojej firmy. Co mam zrobić?
Co to jest mod_rewrite ? Regularne kopie bepieczeństwa ? Co to jest Certyfikat SSL ? Co to jest PHP, MySQL ?

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery