Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www
Usługi dodatkowe HOMAX

Usługi dodatkowe HOMAX

Homax.pl to marka własna firmy SOFTOMASZ s.c., która funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 10 lat. Specjalizuje się ona w tworzeniu zaawansowanych technologicznie systemów teleinformatycznych i specjalistycznych rozwiązań na potrzeby Biznesu.

Dzięki doświadczeniu w branży IT i Telekomunikacji, wysokiej pozycji na rynku, firma stworzyła własne marki specjalizujące się w poszczególnych - oferowanych przez nią usługach. Dzięki temu każde realizowane zlecenie cechuje kompleksowość, profesjonalizm, dokładność, najwyższa jakość i szybki czas realizacji, przekładający się na wysokie dochody.

Oferujemy Państwu:

  • Artio - tworzenie stron internetowych, portali, systemów e-commerce i serwisów Web 2.0. Oprócz tego zespół Artio.pl zajmuje się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych.
  • Telebot - projektowanie, tworzenie, konsulting, integrację i zarządzanie rozbudowanymi systemami telekomunikacyjnymi, a także systemami dla Call / Contact Center.
  • Administrator.pl - zarządzanie infrastrukturą IT & Telekomunikacyjną, a także realizowanie profesjonalnych audytów bezpieczeństwa i szkolenia związane z Ochroną Danych Osobowych.
  • POSITIVI - projektowanie i tworzenie innowacyjnych systemów multimedialnych dla technologii Digital Signage, POS TV a także sprzedaż i dystrybucja kiosków internetowych, ekranów LED, nakładek dotykowych, ekranów plazmowych i LCD oraz rozbudowanych systemów multimedialnych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych przez nas usług. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy i obustronne zadowolenie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery