Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www
Systemy i aplikacje E-commerce

Systemy i aplikacje E-commerce

Czy Twojej firmie zależy na większej sprzedaży  produktów lub  usług, usprawnieniu procesów zachodzących na drodze  klient - firma  czy też  zdobyciu nowych klientów przy wykorzystaniu potęgi jaką niesie Internet?

Jeśli odpowiedz brzmi pozytywnie, rozważ naszą propozycję która dotyczy nowoczesnych i bezpiecznych aplikacji e-commerce, które służą do prowadzenia sklepów internetowych zarówno dla użytkowników dopiero rozpoczynających przygodę z e-handlem, jak również dla przedsiębiorstw którym  e-commerce znany jest od dawna.

Oferowane przez nas aplikację, wyróżnia stabilność w działaniu, nowoczesność, łatwość użytkowania poprzez intuicyjny panel zarządzania, bezpieczeństwo zawieranych transakcji, modułowa budowa w pełni dostosowana do przedsiębiorstwa, olbrzymia funkcjonalność m.in. komunikacja webowa z klientem, a także specjalna struktura wpływająca na optymalizację i pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

W przypadku gdy funkcje naszej aplikacji nie do końca spełniają Państwa oczekiwania, jesteśmy w stanie stworzyć każdy rozbudowany system e-commerce, łączący się z bazami danych, systemami intranetowymi, sprzedaży czy też porównywarkami cenowymi.

Nasza firma współpracuje ze specjalistami z firmy Artio, która z powodzeniem od wielu lat tworzy i wdraża nowoczesne a przede wszystkim niezawodne systemy e-commerce dla klientów krajowych jak i zagranicznych.

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt z naszym konsultantem, który odpowie Państwu na pytania.

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery