Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www

Streaming Audio i Video

Specjalizujemy się w realizowaniu i publikowaniu nagrań audio i video w sieci WWW. Streaming audio i video to bezpieczny przekaz skompresowanego obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym za pomocą Internetu. W ramach tej usługi, gwarantujemy profesjonalizm, wysoką jakość przesyłanego materiału, wydajność a także najwyższą  jakość realizowanej usługi.

Oprócz tego oferujemy Państwu konsultacje i doradztwo odnośnie nowoczesnych systemów transmisyjnych a także niezbędny sprzęt i urządzenia na potrzeby streamingu audio/video. Realizujemy i publikujemy nagrania dla Biznesu i sektora Edukacji.

Transmitujemy:

  • Konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia korporacyjne, wydarzenia firmowe
  • Programy na potrzeby telewizji internetowej, w tym także transmisja na żywo
  • Wykłady naukowe, sympozja, kongresy, spotkania a także konferencje naukowe

Jeśli są Państwo zainteresowani streamingiem audio - video, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą lub bezpośrednio z działem handlowym.

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery