Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www
Kolokacja serwerów

Kolokacja serwerów

Oferujemy Państwu niezawodną kolokację, czyli utrzymanie Państwa serwerów a także wszelkich innych urządzeń sieciowych w ramach naszej niezawodnej infrastruktury teleinformatycznej, dostępnej w dwóch różnych lokalizacjach Warszawy.

Kolokacja serwerów w HOMAX, to dostęp do nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań technologicznych, bez kosztów budowy i utrzymania własnej infrastruktury teleinformatycznej a także zatrudniania specjalistów od IT.

Nasze zabezpieczenia i infrastruktura zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność w działaniu, a także szybki transfer w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Aby zapewnić ciągłość i niezawodność kolokacji, nasze Data Center posiada m.in. zabezpieczenia przed przerwami w dostawie prądu, pomieszczenia są klimatyzowane, serwery są optymalnie skonfigurowane. Specjalnie dla naszych klientów wprowadzono również wiele innych działań, mających na celu zapewnienie wysokiej jakości oferowanych usług.

Na życzenie Klienta pomożemy dobrać adekwatne rozwiązania w pełni dostosowane do jego wymogów i oczekiwań, następnie je wdrożymy jak również przejmiemy jeśli nastąpi taka potrzeba, w ramach Outsourcingu IT wszelkie prace odnośnie utrzymania serwerów klienta.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych przez nas usług. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy i obustronne zadowolenie.

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery