Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www
Niezawodne Serwery WWW

Niezawodne Serwery WWW

Jeśli szukacie Państwo miejsca, gdzie moglibyście umieścić firmową stronę www, portal, sklep internetowy bądź też wykorzystać potęgę systemów informatycznych, to nasze nowoczesne a przede wszystkim niezawodne rozwiązania są właśnie dla Państwa.

Oferujemy szeroką gamę serwerów.

Zaufało nam wiele przedsiębiorstw i korporacji, dlatego też nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Serwery HOMAX, to przed wszystkim dostęp do najnowszej technologii, stabilność, niezawodny sprzęt, bardzo wysoka przepustowość i jakość świadczonych usług, przekładająca się na zadowolenie obecnych i stale przybywających nowych klientów.

Serwery, które oferujemy, są pogrupowane w odpowiedzi na różne grupy odbiorców i ich przeznaczenie.

Dokładamy wszelkich starań aby Nasi Klienci, nie borykali się z problemem doboru konfiguracji, przepustowości łączy bądź też wyboru wielkości rocznego transferu, robimy to wszystko za nich, oferując proporcjonalnie przygotowane zestawienia do ich własnych potrzeb jak i działalności jaką reprezentują. Zapraszamy do współpracy.

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery