Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www

Polityka Bezpieczeństwa

Informujemy, iż wszelkie czynności związane z korzystaniem z oferowanych przez nas usług są zawsze zapisywane i archiwizowane. Państwa prywatność i bezpieczeństwo to bardzo ważny element naszej działalności. Dlatego też oferowane przez nas usługi objęte są restrykcyjną polityką bezpieczeństwa, wyznaczoną przez dwie współpracujące ze sobą sfery:

  • Sfera Sprzętowa HOMAX obejmuje ciągłość działań naszych serwerów. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii lub problemu natury technicznej, w trybie natychmiastowym uruchamiane są specjalne procedury, gwarantujące naszym klientom najwyższe bezpieczeństwo i stabilność działania oferowanych przez nas usług hostingowych.
  • Sfera Programowa HOMAX  obejmuje wyznaczenie profesjonalnej polityki autoryzacji i uprawnień, ochrony antywirusowej, antyspamowej, a także kopii bezpieczeństwa. Wdrożone systemy i aplikacje w oparciu o najlepsze  rozwiązania technologiczne, gwarantują bezpieczeństwo programowe i prawidłowe funkcjonowanie udostępnianych przez nas aplikacji webowych.
Restrykcyjna polityka bezpieczeństwa, a także stała  kontrola sfery programowej jak i sprzętowej gwarantuje 100% pewność, iż korzytają Państwo z profesjonalnych, solidnych i wysoko jakościowych rozwiązań hostingowych.

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery