Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www

Aktualności

Nowa jakość - Serwery HOMAX

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, Homax wdraża nowoczesne serwery i rozwiązania, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłudze panele zarządzania kontem hostingowym a także szybką pomoc techniczną (help desk) działającą 24h na dobę!

Dzięki wdrożonym rozwiązaniom, nastąpiły również zmiany w ofercie wszystkich dostępnych planów hostingowych. Zmieniliśmy limity dostępnej powierzchni dla wszystkich typów serwerów jakie oferujemy!

Tak to prawda nasi klienci dostają dużo więcej przestrzeni hostingowej za cenę mniejszą niż oferuje to nasza konkurencja. Dlatego nie czekaj dłużej i sprawdź naszą ofertę już dziś. Znajdź rozwiązanie dla siebie lub swojej organizacji i wykorzystaj potęgę jaką niesie za sobą internet i nowe technologie.

Nie bądź w tyle, idź do przodu i efektywnie realizuj swoją strategię a także cele biznesowe Twojej firmy! Homax to profesjonalny, bezpieczny i wysoko jakościowy Hosting, zawsze w atrakcyjnych wariantach cenowych!

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery