Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www
Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

Oferowane przez nas serwery dedykowane, przeznaczone są dla wymagających klientów, którzy potrzebują niezawodnych, profesjonalnych oraz stabilnych rozwiązań serwerowych.

Serwer dedykowany uruchamiany jest  do wyłącznej dyspozycji klienta, wraz z odpowiednio wydzieloną  przepustowością i łączach, idealnie dostosowany do wszelkich potrzeb i oczekiwań każdej firmy czy instytucji.

Serwery dedykowane jakie Państwu proponujemy, bazują na nowoczesnych systemach opartych zarówno o systemy z rodziny Unix jak  i  Windows, dzięki czemu nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna  i tym samym pozwala wyróżnić się na tle konkurencji  tj. dostawców usług hostingowych.

Na Państwa życzenie, możemy również przejąć w ramach Outsourcing IT, wszelkie procesy związane z administracją i obsługą serwerów, co pozwoli Państwu na zajęcie się i skupienie głównym profilem prowadzonej działalności.

Poniżej zamieszczamy oferowane rozwiązania przygotowane specjalnie dla Państwa. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który odpowie na każde pytanie i zawsze służy pomocą.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych przez nas usług. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy i obustrone zadowolenie.

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery