Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www

FAQ

Co to jest domena? Jaką domenę powinienem wybrać? Co znaczą oznaczenia jak: com.pl, pl, com, biz, org, gov? Co zrobić po zarejestrowaniu domeny? Ile trwa rejestracja domeny? Co to jest hosting? Co powinienem zrobić, aby mieć własną stronę internetową i firmowe skrzynki e-mail? Mam problem! Jaki serwer wybrać?

Jest to bardzo często zadawane pytanie. Dostawcy usług hostingowych prześcigają się o coraz to lepsze parametry swoich kont, transfery itp. Jednak w większości przypadków są to tylko zabiegi marketingowe, które tworzą błędne myślenie klienta wobec usług. Nasza firma też mogłaby napisać o terabajtowych kontach, niezliczonych skrzynkach pocztowych, olbrzymich transferach itp. Jednak nasz sposób myślenia różni się od konkurencji i dlatego też proponowane prze nas rozwiązania opierają się głównie na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i etyce w biznesie.

Dlatego też przedstawiamy ofertę, która jasno mówi że jeśli nie posiadasz sklepu internetowego, nie kupuj pakietu dostosowanego pod e-sklep. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy zamów pakiet Biznes, a jeśli chcesz mieć stronę tylko i wyłącznie dla własnych osobistych celów zamów pakiet Hobby.

Drogi kliencie pamiętaj o jednym, jeśli twoja firma chce mieć tylko stronę internetową, nie kupuj pakietów, które pozwolą na prowadzenie rozbudowanych serwisów internetowych czy centrów multimedialnych. Zaufaj nam i wybierz nasze rozwiązania, w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Jakie wybrać usługi dodatkowe i czy będą mi potrzebne? Moja skrzynka nie działa, co powinienem zrobić, do kogo zgłosić? Gdzie znajduje się mój panel zarządzania serwerem i usługami? Czy konta pocztowe chronione są przed SPAMEM? Co to jest alias pocztowy? Jak korzystać z poczty przez przeglądarkę internetową? Co to jest subdomena? Co to jest FTP? Co to jest Autoresponder i co on daje? Co to jest kolokacja i co z niej zyskuje? Jaki jest umowny czas reakcji na awarię? Rozwiązania dedykowane, co to jest? Do kogo skierowana jest usługa rozwiązań dedykowanych? Co wybrać, jaką stronę pod moją działalność gospodarczą? Jaki sklep internetowy wybrać? Czym się sugerować? Pozycjonowanie, co to jest i co daje, dlaczego zlecić to profesjonalistom? Co zyska moja firma, mając stronę internetową i profesjonalne skrzynki pocztowe? Co to jest system CMS? Co to jest platforma biznesowa? Co zyskuje stosując którekolwiek z rozwiązań platformy biznesowej homax.pl? Co to jest okres testowy i jak długo on trwa? Czy moje dane są bezpieczne? Co zrobić gdy mojej strony nie widać w wynikach wyszukiwania? Co to jest kompleksowa usługa Homax.pl? E-reklama, newsletter i mass mailing, co to jest i co zyskuję dzięki temu? Chcę mieć stronę internetową, skrzynki pocztowe, aktualizacje, a co za tym idzie spokój
i koncentrację na podstawowej działalności mojej firmy. Co mam zrobić?
Co to jest mod_rewrite ? Regularne kopie bepieczeństwa ? Co to jest Certyfikat SSL ? Co to jest PHP, MySQL ?

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery