Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www

FAQ

Co to jest domena? Jaką domenę powinienem wybrać? Co znaczą oznaczenia jak: com.pl, pl, com, biz, org, gov? Co zrobić po zarejestrowaniu domeny? Ile trwa rejestracja domeny? Co to jest hosting? Co powinienem zrobić, aby mieć własną stronę internetową i firmowe skrzynki e-mail? Mam problem! Jaki serwer wybrać? Jakie wybrać usługi dodatkowe i czy będą mi potrzebne?

Czy usługi dodatkowe są ważne? Tak wręcz bardzo ważne. W naszym kraju rzadko spotykane, ze względu na niewielką ilość firm tworzących tego typu narzędzia a co za tym idzie mało upowszechnione. Jednak w dzisiejszych czasach bardzo cenione i poszukiwane rozwiązania przez klientów, którzy szukają usług i produktów za pomocą Internetu.

Zastanów się nad systemem Teleczat, aplikacji która pozwoli każdemu twojemu klientowi zadać pytanie i uzyskać szybką odpowiedz. Co dzięki temu zyskuje Twoja firma? Przede wszystkim możliwość zachęcenia do zakupu dzięki rozmowie, a co za tym idzie zaoferowania produktu czy usługi klientowi.

Ciekawym rozwiązaniem jest także system Telewww, który umożliwia zamieszczenie tzw. formularzy call back, dającego możliwość Twoim klientom pozostawienia numeru telefonu, na który system ma zadzwonić i zestawić rozmowę między Twoją firmą a klientem, według wcześniej ustawionej przez klienta daty i czasu.

Cenionym i niezastąpionym narzędziem, którego posiadaczem warto być, jest system Telefaxing. Narzędzie pozwalające na wysyłkę faksów poprzez przeglądarkę internetową. Jeszcze nigdy wysyłanie faksów nie było tak przyjemne, jak za pomocą systemu Telefaxing. W przeciągu kilku minut możliwe jest wysłanie dokumentu, pliku graficznego na podany numer/y. System umożliwia ustawienie daty, czasu wysyłki, a także ukazuje pełne raporty odnośnie wysyłanych dokumentów. Coś co do niedawna zajmowało bardzo dużo czasu, dziś możesz zrobić w przeciągu kilku minut.

Mass Mailing, to system do masowej wysyłki wiadomości e-mail. Jest to idealne narzędzie do kreowania kampanii marketingowych, promocji jak również nie zastąpione narzędzie do powiadamiania swoich klientów, pracowników czy też partnerów w biznesie o wydarzeniach, nowościach itp.

Moja skrzynka nie działa, co powinienem zrobić, do kogo zgłosić? Gdzie znajduje się mój panel zarządzania serwerem i usługami? Czy konta pocztowe chronione są przed SPAMEM? Co to jest alias pocztowy? Jak korzystać z poczty przez przeglądarkę internetową? Co to jest subdomena? Co to jest FTP? Co to jest Autoresponder i co on daje? Co to jest kolokacja i co z niej zyskuje? Jaki jest umowny czas reakcji na awarię? Rozwiązania dedykowane, co to jest? Do kogo skierowana jest usługa rozwiązań dedykowanych? Co wybrać, jaką stronę pod moją działalność gospodarczą? Jaki sklep internetowy wybrać? Czym się sugerować? Pozycjonowanie, co to jest i co daje, dlaczego zlecić to profesjonalistom? Co zyska moja firma, mając stronę internetową i profesjonalne skrzynki pocztowe? Co to jest system CMS? Co to jest platforma biznesowa? Co zyskuje stosując którekolwiek z rozwiązań platformy biznesowej homax.pl? Co to jest okres testowy i jak długo on trwa? Czy moje dane są bezpieczne? Co zrobić gdy mojej strony nie widać w wynikach wyszukiwania? Co to jest kompleksowa usługa Homax.pl? E-reklama, newsletter i mass mailing, co to jest i co zyskuję dzięki temu? Chcę mieć stronę internetową, skrzynki pocztowe, aktualizacje, a co za tym idzie spokój
i koncentrację na podstawowej działalności mojej firmy. Co mam zrobić?
Co to jest mod_rewrite ? Regularne kopie bepieczeństwa ? Co to jest Certyfikat SSL ? Co to jest PHP, MySQL ?

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery