Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www

FAQ

Co to jest domena? Jaką domenę powinienem wybrać? Co znaczą oznaczenia jak: com.pl, pl, com, biz, org, gov? Co zrobić po zarejestrowaniu domeny? Ile trwa rejestracja domeny? Co to jest hosting? Co powinienem zrobić, aby mieć własną stronę internetową i firmowe skrzynki e-mail? Mam problem! Jaki serwer wybrać? Jakie wybrać usługi dodatkowe i czy będą mi potrzebne? Moja skrzynka nie działa, co powinienem zrobić, do kogo zgłosić? Gdzie znajduje się mój panel zarządzania serwerem i usługami? Czy konta pocztowe chronione są przed SPAMEM? Co to jest alias pocztowy? Jak korzystać z poczty przez przeglądarkę internetową? Co to jest subdomena? Co to jest FTP? Co to jest Autoresponder i co on daje? Co to jest kolokacja i co z niej zyskuje? Jaki jest umowny czas reakcji na awarię? Rozwiązania dedykowane, co to jest? Do kogo skierowana jest usługa rozwiązań dedykowanych? Co wybrać, jaką stronę pod moją działalność gospodarczą? Jaki sklep internetowy wybrać? Czym się sugerować? Pozycjonowanie, co to jest i co daje, dlaczego zlecić to profesjonalistom? Co zyska moja firma, mając stronę internetową i profesjonalne skrzynki pocztowe? Co to jest system CMS? Co to jest platforma biznesowa? Co zyskuje stosując którekolwiek z rozwiązań platformy biznesowej homax.pl? Co to jest okres testowy i jak długo on trwa? Czy moje dane są bezpieczne? Co zrobić gdy mojej strony nie widać w wynikach wyszukiwania? Co to jest kompleksowa usługa Homax.pl? E-reklama, newsletter i mass mailing, co to jest i co zyskuję dzięki temu?

E-reklama - nowoczesny kanał dystrybucji wszelkich informacji do odbiorcy masowego, niezależnie od lokalizacji, czasu czy preferencji. Potęgą e-reklamy jest bezpośredni kontakt miedzy nadawcą i adresatem reklamy a co za tym idzie możliwość szybkiego dotarcia do odpowiedniej osoby z odpowiednim przekazem. Umiejętne wykorzystanie technik E-reklamy pozwala w szybkim tempie znaleźć odbiorcę na każdą usługę czy produkt. Reklama internetowa to skuteczność i łatwość dotarcia do setek bądź milionów ludzi na świecie. To przyszłość i olbrzymie korzyści dla każdego.

Newsletter – to system którego głównym zadaniem jest informowanie zarejestrowanych użytkowników twojego serwisu, sklepu internetowego m.in. o promocjach, nowościach itp.

Mass Mailing – to system umożliwiający masową wysyłkę wiadomości e-mail, nie angażując w to ludzi, infrastruktury czy drogich systemów informatycznych. Dzięki narzędziu nie martwisz się o raporty, analizy, badanie skuteczności twoich wysyłek - tym zajmuje się system, który poprzez swoją funkcjonalność podaje wszystko w przejrzystej, zrozumiałej i atrakcyjnej dla odbiorcy formie.

Chcę mieć stronę internetową, skrzynki pocztowe, aktualizacje, a co za tym idzie spokój
i koncentrację na podstawowej działalności mojej firmy. Co mam zrobić?
Co to jest mod_rewrite ? Regularne kopie bepieczeństwa ? Co to jest Certyfikat SSL ? Co to jest PHP, MySQL ?

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery